Poszukiwanie odpowiedniej szkoły językowej

gdynia001Gdynia to spore miasto i szkół językowych jest tu całe mnóstwo. Tym samym wybór tej najlepszej wcale nie był łatwy. Wysłaliśmy kilka zapytań ofertowych, które pozwoliły nam zorientować się w ofercie szkół językowych.

W zapytaniach ofertowych znalazło się kilka pytań, które pozwoliłyby nam wybrać najlepszą opcję edukacyjną dla pracowników firmy. Zależało nam na tym, aby szkoła dostosowała godziny kursów do potrzeb naszych pracowników. Drugą istotną dla nas rzeczą była możliwość zorganizowania specjalnej grupy, w której będą uczyli się tylko nasi pracownicy. Wspólna nauka miała być ciekawą przygodą, a nie kolejnym obowiązkiem. Oczywiście braliśmy również pod uwagę cenę jaką proponowały poszczególne szkoły językowe. Niczym niezwykłym jest to, że każdy patrzy na to jak wydawane są pieniądze.

Otrzymaliśmy kilkanaście różnych ofert, które spełniały nasze oczekiwania w mniejszym lub większym stopniu. Po zapoznaniu się z nimi wybraliśmy tę, która spodobała nam się najbardziej. Wybrana przez nas szkoła oferowała dostosowanie zajęć do naszych potrzeb nie tylko w kwestii godzin, ale również w zakresie tematycznym.

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.